جک Faraz P

2082

جک Faraz P

 

جک فراز پی

جک Faraz P در دو مدل ۴ و ۵ عرضه شده است که هر کدام دارای ویژگی هایی است. در زیر مشخصات کلی هر دو مدل مقایسه شده است

 مشخصات جک Faraz P

طول هر لنگه حداکثر
در مدل ۴ ……………………….. ۲/۷۵ متر
در مدل ۵ ……………………….. ۳/۵ متر
وزن هر لنگه حداکثر
در مدل ۴ ……………………….. ۳۰۰ کیلوگرم
در مدل ۵ ……………………….. ۲۵۰ کیلوگرم
سایر مشخصات مشترک
زاویه چرخش ……………………. ۱۱۰ درجه
ولتاژ وروردی …………………… ۲۳۰ ولت ~ ۵۰هرتز
قدرت موتور ……………………… ۲۸۰ وات
بازوی قفل شونده مقاوم در برابر فشارمخالف بدون نیازبه قفل برقی
مجهز به ریموت ،فلاشر و فتوسل
دارای ۳۰ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

توضیحات جک Faraz P

جک فراز تولید شرکت سیماران بوده و دارای ظاهری ساده میباشند، این جکها در یک نگاه کلی شبیه جک پروتکو لیدر میباشند با این تفاوت که موتور جک پروتکو در بالا قرار دارد در حالیکه موتور جک فراز در سمت پایین قرار دارد. تفاوت دیگر در خلاص کن جکها هست که در نمونه ایتالیایی از سوییچ استفاده شده و در جک فراز از نوع آلن می باشد.
سیماران در نامگذاری جکها از شیوه نامگذاری پروتکو لیدر استفاده کرده بدین صورت که مدل فراز P4 دارای شفت ۴۰ سانتیمتری و مدل فراز P5 دارای شفت ۵۰ سانتیمتری است. این نوع تقسیم بندی باعث شده:
مدل P4 مناسب دربهای دولنگه با عرض نرمال (۲.۷۵ متر و وزن ۳۰۰ کیلوگرم)
مدل P5 بیشتر مناسب دربهای تک لنگه و یا دولنگه عریض (۳.۵ متر و وزن ۲۵۰ کیلوگرم)
جک فراز پی می تواند درب را تا زاویه ۱۱۰ درجه باز نماید.

مدار کنترل فرمان جک Faraz P

مدار کنترل فرمان جک فراز از نوع Q60 میباشد که از این لحاظ دقیقا مشابه جک پروتکو می باشد. این مدار کنترل کاملا دیجیتال بوده و تمام تنظیمات با ۴ دکمه و صفحه نمایش کوچک روی آن انجام می پذیرد. حتی ست کردن ریموت را نیز باید از منو دستگاه انجام داد.
مدار سیماران فراز پی  را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.از جمله برنامه های اصلی که Q60 فراز در خود جای داده موارد زیر می باشد.
تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
زمان برای بسته شدن اتوماتیک
فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
فشار پشت جک – برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل

محتویات داخل پک جک Faraz P: جعبه ی فراز پی را که باز می کنیم هیچ گونه یونولیتی جهت ثابت نگه داشتن قطعات وجود ندارد و تنها از یک تکه کارتن جهت تقسیم بندی اجزای کوچک و بزرگ در جعبه استفاده گردیده است. قطعات داخل جعبه شامل دو عدد جک فراز پی۴ ، مدار کنترل، یک جفت چشمی و دو عدد ریموت همراه با فلاشر و متعلقات نصب وجود دارد.

گارانتی جک پارکینگی Faraz P: کلیه محصولات سیماران دارای ۳۰ ماه گارانتی می باشد. البته سیماران برای کلیه محصولات جک پارکینگی اش ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهد تا قطعات محصولات را پس از مدت گارانتی تامین نماید. گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده کرکره برقی تبریز با بهترین کیفیت.

نتیجه گیری: شاید بتوان گفت که جک فراز P4 یکی از بی نقص ترین جکهای پارکینگی ساخت ایران است. مشخصات فنی این درب اتوماتیک را مناسب اکثر دربهای پارکینگی می نماید.
قدرت بالا، مدار دیجیتال، کارکرد نرم و بی صدا همراه با گارانتی ۳۰ ماهه می تواند نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نماید، از طرفی قیمت بالای این محصول نسبت به سایر برندهای جک پارکینگی ایرانی و نزدیکی قیمت آن با برندهای اروپایی نقطه ضعف این درب اتوماتیک می باشد

کاتالوگ جک فراز

کاتالوگ و راهنمای نصب جک PROTECO leader با مدار فرمان Q60A کاتالوگ و راهنمای نصب جک PROTECO leader با مدار فرمان Q60A/A1

گروه مهندسی هگتاب در اینستاگرام عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز