کرکره برقی در تبریز

 

کرکره برقی در تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریزفروش و نصب کرکره برقی در تبریز

گروه فنی و مهندسی هگتاب با دريافت نمايندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و توليد کنندگان معتبر انواع اپراتور درب اتوماتيک در زمينه کرکره برقی در تبريز و کرکره اتوماتيک در تبريز نسبت به تامين قطعات اصل با قيمت بسيار مناسب و کيفيت بالا تلاش می کند و با کادر بسيار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتيبانی انواع کرکره برقی در تبریز و استان آذربايجان شرقی می نمايد.

درب کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک هم به صرفه و اقتصادی و هم بسيار مستحکم هستند که اين خصوصيات آن ها را يکي از پرطرفدار ترين انواع درب های صنعتي در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برقی در تبریز به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتياجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی يا اتوماتيک عمل کنند.

باز و بسته شدن سريع اين درب ها يک ورودي و محل عبور سيال و روانی را ايجاد می کند. فضای کمی را اشغال مي کند و می تواند طوري نصب شود که رول جمع شده در بالای درب کرکره ای بسته به نياز و خواست مشتری به سمت بيرون يا داخل ساختمان جمع شود. درب های اتوماتيک کرکره اي در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره های ساختمانی در برابر شرايط آب و هوایی محافظت می کند. گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع کرکره برقی در تبریز

اين درب ها ضد سرقت مي باشند و بيشترين آسايش و امنيت را براي درب و پنجره های ساختمانی فراهم مي کند. يک درب کرکره برقی اتوماتيک به مانند يک ديوار پولادين غير قابل نفوذ است. اين محصول از ترکيب زيبایی و استحکام ساخته شده است تا ايجاد مقاومت بهينه ای در برابر طوفان و شرايط بد آب و هوایی و شرايط بدی چون آتش سوزی و نيز ايجاد امنيت بالایی در برابر سارقان را تضمين کند.

به طور کلی می توان گقت تمام عملکرد های درب اتوماتيک کرکره برقی اتوماتیک هگتاب جهت محافظت از فضای درونی در برابر شرايط بد محيط بيرون است. اين درب ها همانند مرز بين محيط داخل ساختمان شما با محيط بيرون است.

از کرکره برقی در ورودي مغازه ها و فروشگاه ها و خانه ها، حيات خلوت ها، گيشه ها و دکه ها پارکينگ ها و گاراژ ها، کارخانه ها و کارگاه ها تعميرگاه ها و مخفي گاه ها و پناه گاه ها نيز استفاده مي کنند. گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع کرکره برقی در تبریز

هزينه تعمير و نگهداری کرکره برقی پايين است. بدنه درب کرکره برقی در تبریز از هم بند شدن تيغه هاي باريک مسطح ساخته شده است که اين تخته ها ي باريک عموماً از جنس آلومينيوم هستند که در دامنه وسيعي از رنگ ها موجود مي باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسيب ديد مي توان هر کدام از تخته هاي باريک سازنده بدنه درب کرکره برقی را به طور جداگانه تعويض کرد.

باز و بسته شدن درب به صورت عمودی باعث مي شود که هم در مواردي که فضاي بيرون درب از برف و يخ در زمستان پوشيده شده است و يا در مواردي مانند وقتي که حجم زيادي از وسايل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است و به طور کلي وجود موانع جه موانع بيروني و جه موانع دروني نتواند عملکرد درب را مختل کند و نيز موجب مي شود که درب فضای کمتری را برای انجام عمل بازو بسته شدن اشغال کند.

در حين قطع برق هم مي تواند به صورت دستي عمل کند. درب های کرکره اتوماتيک از انعطاف پذيری بيشتري برخوردار است. کليد ها مي توانند با استفاده از ريموت کنترل وايرلس عمل کنند. گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع کرکره برقی در تبریز

.

beta لیمیت سویچ دار

مرکز کنترل کرکره برقی


مرکز کنترل کرکره برقی در واقع مغز متفکر و اجرا کننده دستورات صادر شده از سوی کاربر میباشد. گیرنده موجود در این مرکز فرامین ارسال شده از سمت ریموت کنترل را دریافت کرده و بلافاصله نسبت به آن واکنش نشان میدهد.
دستوراتی مانند بالا و پایین رفتن کرکره اتوماتیک و نیز فعال کردن فلاشر و کنترل کردن چشمی ها (در صورت نصب) در این مرکز انجام می پذیرد. انواع مختلفی از مراکز فرمان کرکره توسط شرکتهای گوناگون عرضه میشود که هرکدام دارای ویژگی های کمابیش یکسانی هستند. هرچند در این بین برخی از آنها از دوام و پایداری بیشتری برخوردارند.

مراجعه به صفحه مرکز کرکره برقی

رسیور 4 رله beta

رسیور کرکره برقی


افزایش تعداد ریموت کنترل درب اتوماتیک و کرکره برقی به دو صورت انجام میگرد:
1- خرید و استفاده از ریموت کنترلهای فابریک برند استفاده شده در پروژه
2- اتصال یک دستگاه رسیور صنعتی به مدار فرمان درب اتوماتیک و استفاده از ریموت کنترل های سازگار با رسیور متصل شده
استفاده از ریموت کنترل فابریک محدودیت هایی نظیر قیمت گرانتر و محدودیت مدار فرمان برای تعریف ریموت های جدید را دارد. لذا استفاده از ریموت و رسیور صنعتی محدودیت های فوق را برطرف کرده و امکان افزایش ریموت ها به تعداد زیاد و هزینه پایین را فراهم می کند.

مراجعه به صفحه رسیور کرکره برقی

رسیور 2 رله بتا

ریموت کرکره برقی


ریموت و رسیور یک فرستنده و گیرنده است که وقتی ریموت پالسی را روی فرکانسی خاص ارسال می کند ، رسیور آن را شناسایی و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن یک رله (کلید) پاسخ میدهد.
اصولا برای دربهای اتوماتیکی که به تعداد زیادی ریموت نیاز است به صرفه نیست که از ریموت فابریک استفاده شود. از جمله اصلی ترین عوامل استفاده از ریموتهای غیر فابریک عبارتند از:
قیمت مناسب ریموتهای غیر اصلی نسبت به اصلی / کارایی بیشتر و استفاده به عنوان کلید های چراغ پارکینگ و غیره / برد بالاتر و مقاومت بیشتر در مقابل ضربه

مراجعه به صفحه ریموت کرکره برقی


گروه فنی و مهندسی هگتاب عرضه کننده نواع کرکره برقی تبریز و کرکره اتوماتیک تبریز

کرکره برقی تبریز

کرکره اتوماتیک تبریز

آدرس کرکره برقی تبریز هگتاب روی نقشه گوگل