جک BENINCA

2024

جک BENINCA

جک بنینکا

جک BENINCA ایتالیا تولید کننده اپراتورهایی با کیفیت است که از نظر زیبایی ظاهری و کیفیت فنی محصولات، جزو شرکتهای برتر دنیا در زمینه درب اتوماتیک محسوب میشود. نکته ای که جکهای اتوماتیک بنینکا را از دیگر محصولات جکهای اتوماتیک متمایز می کند ، طراحی و ظاهر زیبای بازوها و متعلقات جک می باشد.

جک BENINCA

شرکت بنینکا دارای محصولات متنوعی است که در ادامه به معرفی مدلهای موجود در بازار ایران می پردازیم:

جک اتوماتیک بنینکا مدل Beninca DU1

جک اتوماتیک بنینکا مدل Beninca Bill 30

جک اتوماتیک بنینکا مدل Beninca Bill 50

جک اتوماتیک بنینکا مدل Beninca KB 35

جک اتوماتیک بنینکا مدل Beninca BOB 21

جک اتوماتیک بنینکا مدل Beninca BOB 50

جک هیدرولیک بنینکا مدل Hydro Class

درب ریلی اتوماتیک بنینکا مدل Beninca BULL 5/8/10

راه بند بنینکا Beninca Eva.5

راه بند بنینکا Beninca VE.500

تنوع مدلهای مختلف جک بنینکا به گونه ای است که می تواند پاسخگوی هر نوع درب با وزن و شرایط گوناگون باشد. اغلب اپراتورهای جک بنینکا طراحی زیبا و متفاوتی دارند. بیشتر مدل های آن ۲۴ ولت و کم صدا هستند. درب اتوماتیک بنینکا با گارانتی ۴ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله تولیدات خود را تضمین نموده است.

تنوع مدلهای مختلف جک بنینکا در درب اتوماتیک تبریز به گونه ای است که می تواند پاسخگوی هر نوع درب با وزن و شرایط گوناگون باشد. اغلب اپراتورهای جک بنینکا طراحی زیبا و متفاوتی دارند. بیشتر مدل های آن ۲۴ ولت و کم صدا هستند. درب اتوماتیک بنینکا با گارانتی ۴ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله تولیدات خود را تضمین نموده است.
درب اتوماتیک بنینکا در بسته بندی خود دارای دو عدد بازو ، مدار فرمان ، دو عدد ریموت ، فلاشر ، دو عدد چشمی ، براکت ها و متعلقات نصب می باشد.


گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز