موتور توبلار کرکره اتوماتیک

3558

موتور توبلار کرکره اتوماتیک

موتور توبلار کرکره اتوماتیک

موتور توبلار کرکره اتوماتیک بدلیل اینکه بشکل لوله می باشند و درون رول کرکره قرار میگیرند فضای کمتری را نسبت به موتورهای ساید اشغال می کنند و جهت کرکره با تردد متوسط و وزن تا ۱۴۰ کیلوگرم ( توبلار صنعتی تا ۳۵۰ کیلوگرم ) توصیه می شوند . این نوع موتور کرکره نسبت به سایر موتورها از قیمت پایینتری برخوردار است ولی میزان تردد مجاز آنها نیز کمتر از موتورهای ساید می باشد. این موتور های کرکره برقی دارای برق اظطراری نمی باشند و دارای خلاص کن دستی جهت استفاده در هنگام قطع برق می باشد.

انواع موتور توبلار کرکره اتوماتیک:
از جمله برند های معتبر اروپایی موتور توبلار کرکره اتوماتیک میتوان به سامفی Somfy فرانسه – زومر Sommer آلمان – فک FAAC ایتالیا اشاره کرد ولی این موتورهای اروپایی نیز عمدتاً تحت لیسانس و در چین تولید می شوند و قیمت آنها چند برابر موتور های کرکره برقی توبلار چینی می باشد ، لذا در کشورمان این موتورها به ندرت مورد استفاده قرار میگیرند .
از جمله برندهای چینی موتور توبلار که در بازار کشورمان مورد استفاده قرار می گیرند میتوان به ترتیب کیفیت به اتومات ( گارانتی ۲ ساله ) Automat -بارزانته ( گارانتی ۱ ساله ) Barzante – اس.دی.سی ( گارانتی تعویض ۱ ساله ) SDC – دویا Dooya – سویل Sevil – سیگما Sigma -اسمارت Smart – لیفت توربو Lift Turbo و … اشاره نمود . می توان گفت این موتورهای چینی ۹۹ درصد بازار کرکره برقی کشورمان را در اختیار دارند و موتورهای اروپایی سهمی کمتر از ۱ درصد در این بازار دارند .

مزایای موتور توبلار کرکره اتوماتیک:
– قرار کرفتن درون رول کرکره برقی و اشغال فضای کم
– قیمت پایین در مقایسه با سایر موتور های کرکره برقی

معایب موتور توبلار کرکره اتوماتیک:
– جهت کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب نمی باشد
– جهت کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمی باشد
– در صورت خرابی نیاز است که کل کرکره برقی دِمونتاژ شود تا اینکه موتور تعویض گردد
– در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس فاقد سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره برقی می باشد
– بصورت پیشفرض برق اضطراری ندارد ( فاقد UPS )


فروش و نصب کرکره برقی تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز