درب اتوماتیک ریلی

5008

درب اتوماتیک ریلی
درب اتوماتیک ریلی درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز درب اتوماتیک ریلی به این صورت است که یک لنگه درب که اکثرا از دو و نیم متر عرضش بیشتر است به صورت کشویی به سمت راست یا چپ رفته و محیط ورودی را به کلی باز میکند.
درب اتوماتیک ریلی برای مکانهایی استفاده می شود که به تمام فضای ورودی پارکینگ احتیاج دارند و یا اندازه درب به قدری بزرگ و سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر مانند درب پارکینگ لنگه ای ، زیر سقفی یا زیر سطحی مقرون به صرفه نباشد .

از درب بازکن ریلی می توان در پارکینگ های مسقف و باز استفاده نمود زیرا که باز و بسته شدن این درب اتوماتیک کم صدا است و برای ساکنین مجتمع آلودگی صوتی ایجاد نمی کند.
امروزه استفاده از درب کشویی و درب بازکن های ریلی به دلیل کم صدا بودن و زیبایی همچنین کم جا بودن آن در مجتمع های مسکونی و تجاری رو به افزایش است .

از محدودیت های درب های ریلی می توان به سرعت پایین آن هنگام باز و بسته شدن درب و الزام داشتن فضایی آزاد معادل اندازه خود درب در سمت چپ و راست آن میتوان اشاره کرد.

معیارهای انتخاب اوپراتور درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک کشویی

وزن و سنگینی درب پارکینگ:
درست است که عرض درب نیز باید مورد توجه قرار گیرد اما وزن درب تاثیر بیشتری در انتخاب درب بازکن اتوماتیک درب ریلی دارد .

شیب و ساختار درب پارکینگ:
دومین گزینه شکل و ساختار درب پارکینگ است . باید مشخص شود که درب ریلی شما از نظر مقاومت در برابر باد و شیب در چه سطحی است.

به عنوان مثال یک درب ریلی پارکینگی که وزنش ۲۰۰ کیلوگرم میباشد اگر اختلاف سطح ابتدای ریل و انتهای ریل درب به اندازه ۱۵۰mm باشد تا آن جا که به موتور مربوط است وزن موثر یک تن دارد.
و یا یک درب ریلی با تیرک عمودی ۲۵mm با فاصله طولی ۱۵۰mm بین هریک از آنها نسبت به درب پارکینگی با ساختار یک تیرک عرضی که در سرتاسر عرض درب قرار گرفته است در برابر باد کمتر به صورت عایق عمل می کند و به موتور درب اتوماتیک کمتر فشار می آید .

تعداد کاربران درب اتوماتیک:
استاندارد تردد در روز ۵۰ بار به عنوان تردد پایین در نظر گرفته می شود . تردد متوسط به بالا نیز مانند تردد ۲۵ وسیله نقلیه در عرض نیم ساعت صبح و ۲۵ مرتبه باز و بسته شدن درب اتوماتیک در عرض نیم ساعت در بعد از ظهر ، می باشد . بنابراین تعداد تردد در طول شبانه روز را می بایست برای انتخاب درب اتوماتیک مناسب با نیازتان را پیش بینی کنید .

درب اتوماتیک ریلی با ولتاژ بالا یا ولتاژ پایین
سیستم اتوماتیک با ولتاژ پایین ۲۴ ولت و یا ۱۲ ولت نسبت به یک موتور درب بازکن اتوماتیک مشابه با ولتاژ بالا از نظر قیمت کمی گران تر است اما باید بدانید یک موتور درب اتوماتیک با ولتاژ پایین تعداد تردد بالاتری را نسبت به یک درب بازکن اتوماتیک با ولتاژ بالا را تحمل می کند .

ازجمله مزایای این دربها و اتوماسیون آن می توان به :
۱-کم بودن حجم فضای اشغالی توسط این نوع درب .
۲- اصطحلاک کم از جهت اصطحلاک اتوماسیون.
۳- بدون محدودیت تردد.
۴- دارای چشم های جانبی جهت جلو گیری از برخورد درب با مانع.
۵- کم صدا بودن درب در حال حرکت.
۶- دارای خلاص کننده دستی در زمان قطع برق.


درب اتوماتیک ریلی تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز