درب اتوماتیک تیتان TITAN

2282

درب اتوماتیک تیتان TITAN درب اتوماتیک بتا تیتان TITAN

 

شرکت بتا صنعت ایلیا در سال ۱۳۸۰ در راستای طراحی و تولید بردهای الکترونیکی با رویکرد بومی سازی سیستم های آیفون و آنتن آغاز به کار نمود و این فعالیت تا سال ۱۳۸۴ به طور گسترده ادامه یافت. پس از آن به منظور مطابقت با نیازهای جدید، خصوصاً درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی، سیستم های کنترل تردد و ریموت کنترل، مجموعه فنی و تخصصی خود را توسعه داد.

درب اتوماتیک تیتان mpc titan 400/600 محصول کمپانی ایتالیایی تیتان میباشد که شرکت بتا آن را وارد و با دو نوع مدار فرمان عرضه میکند. این جک بصورت پیستونی عمل می کند. برخلاف ظاهر بسیار کلیشه ای آن می توان تجربه صنعتی کاری ،مهندستان ایتالیایی را به وضوح دریافت . این جکها که مناسب درب اتوماتیک تبریز دولنگه می باشد، بسیار بی سرو صدا کار می کنند.

درب بازکن بازویی mpc titan 400/600

ولتاژ کاری۲۲۰ V – 50 HZ
جریان مصرفی۱.۸ A
توان مصرفی ۲۸۰ W
حداکثر وزن هر لنگه ۳۵۰ Kg
حداکثر کشش ۲۸۰۰ N
حداکثر طول هر لنگه ۳ / ۴ m
حداکثر کورس عملکرد ۴۰۰ / ۶۰۰ mm
برنامه ریزی مدار کنترل به صورت تمام دیجیتال
تشخیص مانع و حرکت درب به صورت معکوس
امکان برنامه ­ریزی دقیق زمان عملکرد بازویی بوسیله مرکز کنترل

طول میله ماردون درب اتوماتیک تیتان TITAN  در دو مدل ۶۰۰ میلی متر (۶۰سانتی متر) و ۴۰۰ میلی متر(۴۰ سانتی متر) باعث می شود که جک TITAN با نهایت قدرت درب های تک لنگه  و دولنگه را باز و بسته کند بدون اینکه فشار زیادی به موتور و گیربکس وارد شود.

با توجه به طول بلند شفت درب اتوماتیک تیتان TITAN ، این جک به راحتی به نیروهای مخالف غلبه کرده و هنگامی که درب بسته است با تمام فشار درب را بسته نگه می دارد این خاصیت باعث اطمینان خاطر مصرف کننده از بابت باز نشدن درب در برابر فشار مخالف است بنابراین نیاز به هزینه اضافی برای نصب قفل نیست، در مواردی که امنیت بالاتر مورد نظر باشد سیستم الکترونیک تیتان قابلیت فرمان دهی به قفل برقی را هم دارد.

شرکت بتا این جک را با مدار فرمان ساخت خود که یکی از بهترین مدارهای موجود در ایران میباشد عرضه میکند. این مدار فرمان همانی است که قبلا در جکهای BSI هم استفاده شده است. از دیگر اقلام درون جعبه میتوان به ارایه ۵ عدد ریموت کنترل اشاره کرد

کاتالوگ بتا mpc titan

کاتالوگ بتا titan mpc با مدار فرمان BT1

کاتالوگ بتا titan mpc با مدار فرمان AC منو فارسی

گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز