جک PROTECO leader 5

2525

جک PROTECO leader 5 جک پروتکو لیدر 5

قدرت هر لنگه 250 کیلوگرم مناسب دربهایی تا هر لنگه 3.5 متر

پروتکو یک شرکت صاحب نام ایتالیایی که صرفا محصولات مرتبط با درب اتوماتیک تولید می کند که جک PROTECO leader 5 در ایران محبوبیت خاصی دارد.

جکهای پروتکو لیدر به گونه ای ساخته شده اند که هنگام نصب باید به چپ یا راست بودن آن دقت کرد  به این معنی که نمی توان جکی که برای سمت راست درب ساخته شده است را در سمت چپ درب نصب نمود.

جک PROTECO leader 5

تفاوت 5 و PROTECO leader 4: جک پروتکو لیدر5 دقیقا به مانند جکهای لیدر4 ساخته شده است با این تفاوت که شفت جک لیدر5 حدود 10 سانتیمتر از لیدر4 بزرگتر است که این جک را مناسب دربهایی با عرض زیاد و همچنین دربهای تک لنگه می کند.

جنس بدنه جک PROTECO leader 5: پروتکو لیدر5 کاملا فلزی است که به شفت فولادی تجهیز شده است. قسمت خلاص کن دستگاه بر روی موتور جک قرار دارد که حتما می بایست روش خلاص کردن و یا دستی کردن جک آموزش داده شود، چرا که دستی کردن جک روش کاملا خاصی دارد. این مورد را نیز باید توجه داشت که در زمان دستی بودن جکها مراقب این مورد بود که اگر درب تا آخر باز شود و کلید خلاص کن روی جکها باشد، امکان شکستگی این کلید وجود خواهد داشت.

قدرت جک PROTECO leader 5: جک پروتکو لیدر5 مناسب دربهایی با طول بیش از سه متر نیز می باشد، اما قدرت جکها نسبت به لیدر4 پایینتر است و به حداکثر 250 می رسد. البته در استفاده از جک لیدر5 باید به الگوهای شرکت سازنده توجه شود تا وزن درب و طول جک متانسب یکدیگر باشند. گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز با بهترین کیفیت.

مدار کنترل فرمان جک PROTECO leader 5: مدارکنترل پروتکو لیدر5 که Q60 نام دارد یکی از اولین نمونه های کاملا دیجیتال می باشد. پیش از این در بسیار ی از سیستمهای جک پارکینگی کنترل فرمانهای آنالوگ و نیمه دیجیتال وجود داشت اما Q60 پروتکو تحول زیادی در این عرصه ایجاد نمود و نمونه های تولیدی بعدی راه پروتکو را پیش گرفتند.

مدار فرمان Q60 را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.از جمله برنامه های اصلی که Q60 پروتکو در خود جای داده موارد زیر می باشد.
تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
زمان برای بسته شدن اتوماتیک
فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
فشار پشت جک – برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل
دیگر متعلقات جک پارکینگی پروتکو لیدر5

محتویات پک جک PROTECO leader 5: پک پروتکو لیدر5 شامل دو عدد جک لیدر 4، یک عدد کنترل فرمان Q60، فلاشر، یک جفت فتوسل پروتکو و دو عدد ریموت فابریک پروتکو می باشد.
متعلقات دیگری مانند براکت پایه عقب و جلو و همچنین پین و خازن برای نصب محصول در پک سیستم موجود است.
گارانتی جک پروتکو لیدر 5

گارانتی جک PROTECO leader 5: شرکت سیماران واردکننده جکهای پروتکو از ایتالیا می باشد که گارانتی و خدمات پس از فروش این جکها را بر عهده گرفته است. این شرکت محصولات پروتکو را با 30 ماه گارانتی به مصرف کننده عرضه می کند. زمان گارانتی محصولات پروتکو از زمان نصب محصولاتش محاسبه شده و تا 30 ماه گارانتی خواهد داشت. سیماران برای پروتکو ده سال نیز خدمات پس از فروش ارائه می دهد تا خیال مشتری از خرید این محصولات راحت باشد.

نتیجه گیری: جک پروتکو لیدر5 نمونه ی بلند تر شده ی شفت لیدر 4 است که حتی در موتور این جک تغییری ایجاد نشده است اما به لطف شفت 50 سانتیمتری این جک مناسب دربهایی با طول بیش از 3متر می باشد. کارکرد بی صدا و روان بزرگترین مزیت جکهای پروتکو می باشد.

نقاط قوت:
سیستم کاملا دیجیتال برای برنامه دهی آسان
مناسب دربهای تک لنگه با طول بیش از 3متر
گارانتی 30 ماهه سیماران
جکهای کاملا فلزی و مقاوم در برابر برخورد

نقاط ضعف:
ظاهر معمولی و کلیشه ای جکها
عدم ساپورت برق اضطراری
نداشتن قابلیت برگشت جک بر اثر برخورد با مانع
قدرت نه چندان بالا تا 250 کیلوگرم

کاتالوگ پروتکو لیدر


گروه مهندسی هگتاب در فیسبوک عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک در تبریز

مطلب قبلیجک BFT phobos NL BT
مطلب بعدیجک CUCCI
درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز