جک PROTECO leader 4

2651

جک PROTECO leader 4

 

جک پروتکو لیدر ۴

قدرت هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم و مناسب برای دربهایی با عرض زیر ۳ متر

پروتکو یک شرکت صاحب نام ایتالیایی که صرفا محصولات مرتبط با درب اتوماتیک تولید می کند که جک PROTECO leader 4 در ایران محبوبیت خاصی دارد.

جکهای پروتکو لیدر به گونه ای ساخته شده اند که هنگام نصب باید به چپ یا راست بودن آن دقت کرد  به این معنی که نمی توان جکی که برای سمت راست درب ساخته شده است را در سمت چپ درب نصب نمود.

جک PROTECO leader 4

تفاوت ۵ و PROTECO leader 4: جک پروتکو لیدر۴ دقیقا به مانند جکهای لیدر۵ ساخته شده است با این تفاوت که شفت جک لیدر۴ حدود ۱۰ سانتیمتر از لیدر۵ کوتاهتر است که این جک را مناسب دربهایی با عرض نرمال و دولنگه می کند.

جنس بدنه جک PROTECO leader 4: کاملا از فلز بوده و شفت ۴۰ سانتیمتری آن از فولاد می باشد.خلاص کن دستگاه تقریبا نزدیک لولای درب، کنار موتور قرار گرفته و جای مناسبی دارد. برای خلاص کردن جکها نیاز به کلیدهای مخصوصی هست که درون پکیج درب اتوماتیک پروتکو وجود دارد و همچنین نیاز به اندکی آموزش دارد.

قدرت جک PROTECO leader 4: هر جک پروتکو لیدر ۴ دارای قدرت ۳۵۰ کیلوگرم می باشد، که این محصول را جزو جکهایی با قدرت مناسب قرار می دهد.پروتکو مدعی است این جکها دربهایی با وزن هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم را به طول هر لنگه درب به عرض ۲.۷۵ متر میتواند باز و بسته نماید.

منبع تغذیه جک PROTECO leader 4: توان مصرفی لیدر۴ پروتکو ۲۸۰ وات است که با برق ۲۲۰ ولت شهری کار می کند. این موضوع به این معناست که با وجود اینکه این جک پارکینگی قدرت بالایی دارد، امکان اضافه نمودن برق اضطراری برای زمان نبود برق وجود نخواهد داشت و در آن زمان می بایست به صورت دستی درب پارکینگ را باز و بسته نمود.
به دلیل قدرت مناسب لیدر ۴ این سیستم را می توان روی دربهای تک لنگه نیز نصب نمود.البته برای دربهای زیر ۳ متر و زیر ۳۵۰ کیلوگرم. حداکثر مقدار بازشو درب برای این جک پارکینگی ۱۱۰ درجه می باشد.

مدار کنترل فرمان جک PROTECO leader 4: مدارکنترل لیدر ۴ که Q60 نام دارد یکی از اولین نمونه های کاملا دیجیتال می باشد. پیش از این در بسیاری از سیستمهای جک پارکینگی کنترل فرمانهای آنالوگ و نیمه دیجیتال وجود داشت اما Q60 پروتکو تحول زیادی در این عرصه ایجاد نمود و نمونه های تولیدی بعدی راه پروتکو را پیش گرفتند.

مدار فرمان Q60 را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.از جمله برنامه های اصلی که Q60 پروتکو در خود جای داده موارد زیر می باشد.
تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
زمان برای بسته شدن اتوماتیک
فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
فشار پشت جک – برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل
دیگر متعلقات جک پارکینگی پروتکو لیدر۴

محتویات پک جک PROTECO leader 4: شامل دو عدد جک لیدر ۴، یک عدد کنترل فرمان Q60، فلاشر، یک جفت فتوسل پروتکو و دو عدد ریموت فابریک پروتکو می باشد.
متعلقات دیگری مانند براکت پایه عقب و جلو و همچنین پین و خازن برای نصب محصول در پک سیستم موجود است.

گارانتی جک PROTECO leader 4:محصولات جک پارکینگی پروتکو توسط شرکت سیماران وارد کشور شده و گارانتی می شود.روی تمام اجزای اصلی سیستم جک لیدر و همچنین مدار فرمان یک هولوگرام و شماره سریال درج شده که همگی با شماره ی کارت گارانتی مطابقت دارد.

پروتکو تمام محصولاتش را با ۳۰ ماه گارانتی روانه بازار نموده که زمان نسبتا بالایی می باشد. این ضمانت هر گونه خرابی در جک و مدار فرمان را شامل خواهد شد. اما باید توجه داشت که ریموتها و فتوسل شامل گارانتی نیستند.

نتیجه گیری: جک پارکینگی لیدر۴ پروتکو یکی از باسابقه ترین جکها برای درب اتوماتیک می باشد که توسط شرکت معتبر سیماران وارد شده و دارای گارانتی ۳۰ ماهه میباشد. جکهای لیدر۴ دارای قدرت هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم است که جمعا قدرت ۷۰۰ کیلوگرم می تواند برای اکثر دربهای سبک و نیمه سنگین نصب گردد.

به طور کلی محصولات شرکت پروتکو اعتبار بسیار خاصی در ایران دارند که گل سرسبد این محصولات لیدر۴ است. درب اتوماتیک پروتکو لیدر چهار جزو پرفروشترین محصولات جک پارکینگی است که همه اینها را مدیون کیفیت بالا، گارانتی مناسب و قیمت مناسب می باشد.

نقاط قوت:
سیستم کاملا دیجیتال برای برنامه دهی آسان
قدرت هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم
گارانتی ۳۰ ماهه سیماران
جکهای کاملا فلزی و مقاوم در برابر برخورد

نقاط ضعف:
ظاهر معمولی و کلیشه ای جکها
عدم ساپورت برق اضطراری
نداشتن قابلیت برگشت جک بر اثر برخورد با مانع

وبسایت Proteco

کاتالوگ PROTECO leader

کاتالوگ و راهنمای نصب جک PROTECO leader با مدار فرمان Q60A کاتالوگ و راهنمای نصب جک PROTECO leader با مدار فرمان Q60A/A1

گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز