جک BFT phobos NL BT

2418

جک BFT phobos NL BT

 

جک بی اف تی فوبوس NL BT

جک BFT PHOBOS NL BT برای اتوماسیون درب از نوع جک‌‌های خطی بوده که بوسیله نصب در امتداد درب نیروی کششی و رانشی را در سطح درب منتقل می‌سازد.

این سیستم‌‌‌ها از نوع الکترو مکانیک میباشد که قدرت جابجا کردن دربی حداکثر با وزن ۲۵۰ کیلو گرم و عرض حداکثر ۵ متر و یا ۳۲۰ کیلوگرم و عرض حداکثر ۲ متر را دارا است و علیرغم قدرت بالا از سرعت یکنواختی برخوردار است (s18 برای زاویه بازشوی ۱۱۰ درجه). این عامل با کنترل و کاهش سرعت در انتهای مسیر از ضربه و تنش نابجا بر روی درب و سیستم می‌کاهد. ولتاژ مصرفی دستگاه 24 ولت، 40 وات و قدرت موتور ۳۲۰۰ N با سیکل کاری تردد بالا می باشد. گیربکس موتور درحالت عادی درگیر میباشد و در این زمان حرکت درب با نیروی خارجی امکان پذیر نمی‌باشد (در عمل سیستم قفل می‌‌باشد)، مگرآنکه سیستم با کلاچ دستی موجود بر روی موتور خلاص شده باشد. قدرت بالای این سیستم از استهلاک سیستم در تردد‌های بالا می‌‌کاهد.

از ویژگی‌‌های دیگر سیستم ضریب ایمنی (IPX4(NEMA3 و استاندارد حرارتی ۵۰+ تا ۲۰- درجه سانتیگراد می‌توان اشاره کرد. بدنه کاملا آلومینیومی با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای علاوه بر محافظت از اجزای سیستم در کلیه شرایط محیطی تضمین کننده زیبایی ماندگار سیستم می‌‌باشد.

کدینگ ریموت ها: سیستم کد پذیری ریموت‌‌‌ها به صورت کد گردشی تا ۴٫۲۹۴٫۹۶۷٫۲۹۶ کد با فرکانس MHz 92/433 ایجاد می‌کند که از نظر ایمنی شرایط مطمئنی را فراهم می سازد.

با توجه به اینکه سیستم دارای چشم‌‌های حسگر مانع می‌باشد که از برخورد احتمالی درب با شخص و یا وسیله نقلیه می‌‌کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به درب را میزان ۵ N کاهش خواهد داد.

قابلیت دیگر امکان تردد از بخش محدودی از درب می‌‌باشد به این معنی که می‌توان به دستگاه برنامه داد که با یک دکمه ریموت کل معبر برای تردد باز شود و با شاسی دیگر از همان ریموت نیمی از معبر جهت تردد شخص یا وسائل نقلیه کم عرض باز گردد همچنین کنترل روشنایی پارکینگ نیز از دیگر امکانات برد مرکزی دستگاه می‌‌باشد.

جک BFT PHOBOS NL BT قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات اتوماسیون استاندارد را دارا می‌‌باشد و در برنامه سیستم امکان اتصال به شبکه‌‌‌های PLC , BMS گنجانده شده است و یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر به فرد سیستم امکان فعال‌سازی سیستم‌‌های کنترل تصویر و تصویر برداری در منطقه است که بطور مثال با باز شدن درب ضبط تصویر شروع خواهد شد.

به علت وزن کم سیستم پیشنهادی و سرعت ثابت در حرکت همچنین تغییرات سرعت در مراحل ابتدا و انتهایی کار نیرو‌‌های اعمال شده از سوی این سیستم موتوری بسیار ناچیز بشمار می‌‌رود و این امکان را به ما می‌‌دهد که سیستم را در هر سطحی از ارتفاع نصب کرد. این امر مشروط بر فراهم بودن شرایط محیطی می‌‌باشد.

کاتالوگ بی اف تی فوبوس

دفترچه و راهنمای نصب جک BFT PHOBOS NL BT

.

گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک در تبریز

مطلب قبلیابزار مورد نیاز جهت نصب کرکره برقی
مطلب بعدیجک PROTECO leader 5
درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز