جک BFT phobos BT

3169

جک BFT phobos BT

 

جک BFT PHOBOS BT

جک BFT PHOBOS BT از نوع الکترومکانیک میباشد که قدرت جابجا کردن دربی حداکثر با وزن ۲۵۰ کیلو گرم و عرض حداکثر ۲ متر را دارا است و علیرغم قدرت بالا از سرعت یکنواختی برخوردار است (s16 برای زاویه بازشوی ۹۰ درجه). این عامل با کنترل و کاهش سرعت در انتهای مسیر از ضربه و تنش نابجا بر روی درب و سیستم می‌کاهد.

تغذیه و گیربکس: ولتاژ مصرفی دستگاه 24 ولت، 40 وات و قدرت موتور ۲۵۰۰ N با سیکل کاری نامحدود می باشد. گیربکس موتور درحالت عادی در گیر بوده و در این زمان حرکت درب با نیروی خارجی امکان پذیر نمی‌باشد (در عمل سیستم قفل می‌‌باشد)، مگرآنکه سیستم با کلاچ دستی موجود بر روی موتور خلاص شده باشد. قدرت بالای این سیستم از استهلاک سیستم در تردد‌های بالا می‌‌کاهد.

از ویژگی‌‌های دیگر سیستم ضریب ایمنی (IPX4(NEMA3 و استاندارد حرارتی ۵۰+ تا ۲۰- درجه سانتیگراد می‌توان اشاره کرد. بدنه کاملا آلومینیومی با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای علاوه بر محافظت از اجزای سیستم در کلیه شرایط محیطی تضمین کننده زیبایی ماندگار سیستم می‌‌باشد.

سیستم کد پذیری ریموت‌‌‌ها به صورت کد گردشی تا ۴٫۲۹۴٫۹۶۷٫۲۹۶ کد با فرکانس MHz 92/433 ایجاد می‌کند که از نظر ایمنی شرایط مطمئنی را فراهم می سازد.

با توجه به اینکه سیستم دارای چشم‌‌های حسگر مانع می‌باشد که از برخورد احتمالی درب با شخص و یا وسیله نقلیه می‌‌کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به درب را میزان ۵ N کاهش خواهد داد.

قابلیت دیگر امکان تردد از بخش محدودی از درب می‌‌باشد به این معنی که می‌توان به دستگاه برنامه داد که با یک دکمه ریموت کل معبر برای تردد باز شود و با شاسی دیگر از همان ریموت نیمی از معبر جهت تردد شخص یا وسائل نقلیه کم عرض باز گردد به این صورت که تک لنگه از درب میتواند تحت کنترل قرار گیرد . همچنین کنترل روشنایی پارکینگ نیز از دیگر امکانات برد مرکزی دستگاه می‌‌باشد.

جک BFT PHOBOS BT قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات اتوماسیون استاندارد را دارا می‌‌باشد و در برنامه سیستم امکان اتصال به شبکه‌‌‌های PLC , BMS گنجانده شده است و یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر به فرد سیستم امکان فعال‌سازی سیستم‌‌های کنترل تصویر و تصویر برداری در منطقه است که بطور مثال با باز شدن درب ضبط تصویر شروع خواهد شد.

به علت وزن کم سیستم پیشنهادی و سرعت ثابت در حرکت همچنین تغییرات سرعت در مراحل ابتدا و انتهایی کار نیرو‌‌های اعمال شده (ممان) از سوی این سیستم موتوری بسیار ناچیز بشمار می‌‌رود و این امکان را به ما می‌‌دهد که سیستم را در هر سطحی از ارتفاع نصب کرد. با این وجود شرایط استاندارد مارا بر این امر مستلزم می سازد که نصب جک ها را در ارتفاع ۳۰% کل ارتفاع درب از سطح زمین نصب کنیم که این نقطه مرکز ثقل درب محسوب میگردد و این امر به افزایش راندمان کاری سیستم کمک میکند .این امر مشروط بر فراهم بودن شرایط محیطی می‌‌باشد. درب اتوماتیک تبریز هگتاب

کاتالوگ BFT phobos


.گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک در تبریز

مطلب قبلیدرب اتوماتیک فک FAAC
مطلب بعدیجک PROTECO leader 4
درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز