دوربین مداربسته تبریز

18949

دوربین مداربسته تبریز
دوربین مداربسته تبریز

دوربین مداربسته تبریز

گروه فنی و مهندسی هگتاب با دریافت نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر انواع دوربین مداربسته در زمینه دوربینهای مداربسته بولت، دام (سقفی)، باکس، گردان، AHD ، IP و دستگاه های ضبط تصاویر نسبت به تامین قطعات اصل با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا تلاش می کند و با کادر بسیار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع پروژه های دوربین مداربسته تبریز و استان آذربایجان شرقی می نماید.

تماس با ما ۴ ۳۳ ۲۲ ۱۱ ۰۹۱۴ ( لمس کنید )

اهداف استفاده از دوربین مداربسته

حفاظت، حراست و ایمنی
کنترل، مدیریت و نظارت
آموزش و تحقیقات

کاربرد دوربین مداربسته

از سامانه دوربین مداربسته برای حفاظت، نظارت و کنترل اماکن مهم، اماکن پرتردد و اماکن پرخطر استفاده می شود. فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو و راه‌آهن، بیمارستان‌ها و مدارس از اماکنی هستند که به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند.
کارکرد دیگر سامانه‌های مداربسته، کارکرد نظارتی است. امروزه مدیران زیادی بوسیله این سیستم‌ها بر کار نیروهای خود نظارت دارند.
همچنین کنترل ترافیک شهرها نیز بر اساس این کارکرد سیستم‌های مداربسته استوار است.

انتخاب دوربین مداربسته مناسب

یکی از بخش های مهم در انتخاب یک سیستم دوربین مداربسته ، انتخاب درست نوع دوربین مداربسته می باشد، در این مطلب انواع دوربین ها و کاربرد هر یک را بیان می کنیم.


دوربین مداربسته تبریز بولت

دوربین مداربسته تبریز بولت

دوربین مداربسته بولت متداولترین نوع دوربین در استفاده و نصب می باشد
دوربین مداربسته بولت برای محیط های خارجی طراحی شده اند. قاب ضد آب این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند.
همچنین همه این دوربین ها قابلیت دید در شب ( بااستفاده از مادون قرمز) دارند و می توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی تصویر برداری کنند.

بیشتر درباره دوربین مداربسته بولت


دوربین مداربسته تبریز باکس

دوربین مداربسته تبریز باکس یا صنعتی

این نوع دوربین مداربسته تبریز را می توان خاص ترین نوع دوربین مداربسته دانست. که ممکن است در تمامی شرایط محیطی ولی در حالت های خاص استفاده می شود. یکی از ویژگی های مهم دوربین مداربسته باکس توابع پردازش تصویری است که در طراحی آن ها لحاظ شده است. در مکان ها و شرایطی که نیاز به قابلیت های خاص از قبیل BLC , HLC, WDR, ATR , ATW و … می باشد بیشتر سراغ دوربین های صنعتی می رویم.
عموما دوربین های صنعتی کامپکت نیستند یعنی کاور، لنز و پایه آن بسته به محل نصب و کاربری، توسط طراح جداگانه انتخاب می شود و این انعطاف پذیری به واسطه مصارف محدود آن نسبت به سایر دوربین های دیگر می باشد اگر چه همین امر قیمت این دوربین ها را بالاتر می برد.

بیشتر درباره دوربین مداربسته باکس


دوربین مداربسته تبریز دام

دوربین مداربسته تبریز دام

کاربرد اصلی این دوربین مداربسته در محیط های داخلی و اداری می باشد.اکثر این دوربین ها لنز هایی wide با فاصله کانونی کوچک دارند و بخوبی می توانند وقتی در گوشه ای از اتاق نصب شوند ، تمام فضای اتاق را تحت پوشش قرار دهند.
دوربین مداربسته دام بیشتر مواقع بر روی سقف نصب می شوند .

بیشتر درباره دوربین مداربسته دام


دوربین مداربسته تبریز گردان

دوربین مداربسته تبریز اسپید دام

در واقع می توان گفت دوربین مداربسته گردان کامل ترین نوع دوربین مداربسته رنگی است که دستگاه کنترلر و کیبورد خاص خود را دارد، همچنین گردان است و لنز زوم دارد و می تواند شدت نور را تنظیم کند. دور و نزدیک شدن تصاویر را در آن می توان کنترل نمود روی سقف نصب می شود و تمامی برنامه ریزی ها و فرامین لازم از طریق کیبورد کوچک و خاص آن قابل اعمال است دوربین را برنامه ریزی کرد تا در هر شرایط زمانی مختلف مسیر و یا نقاط خاصی را تصویر برداری کند.

بیشتر درباره دوربین مداربسته گردان


دوربین مداربسته تبریز تحت شبکه

دوربین مداربسته تبریز تحت شبکه

دوربین مداربسته تبریز تحت شبکه که معمولاً با عنوان دوربین های IP نیز معرفی می شوند را می توان متشکل از یک دوربین و یک کامپیوتر که با هم ترکیب شده اند توصیف کرد.
بخش های اصلی یک دوربین تحت شبکه شامل یک لنز ، یک سنسور تصویر ، یک یا چند پردازشگر و یک حافظه می باشد. از پردازشگرها برای پردازش تصویر ، فشرده سازی (برای ذخیره تصاویر) ، آنالیز ویدیویی تصاویر و قابلیت های تحت شبکه استفاده می شود.
از حافظه برای ذخیره سازی Firmware دوربین های تحت شبکه و همچنین برای ضبط تصاویر در خود دوربین و بدون نیاز به ابزار دخیره سازی پشتیبان استفاده می شود. هگتاب عرضه کننده انواع دوربین مداربسته در تبریز

بیشتر درباره دوربین مداربسته تحت شبکه


گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع دوربین مداربسته تبریز

دوربین مداربسته تبریز