درب اتوماتیک فک FAAC

2256

درب اتوماتیک فک FAAC

درب اتوماتیک فک / FAAC

درب اتوماتیک فک FAAC یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین تولیدکنندگان جک پارکینگی در جهان می باشد که محصولات خود را به کشورهای مختلفی از جمله ایران صادر می نماید. مقر این شرکت در ایتالیا می باشد و تمامی محصولات این شرکت نیز در ایتالیا تولید وبسته بندی می شوند. درب اتوماتیک فک FAAC ازدوام بالایی برخوردار است و در شرایط آب و هوایی سخت  مقاوم و قابل استفاده می باشد.
شرکت فک تولید کننده طیف وسیعی از اپراتورهای درب اتوماتیک از جمله اپراتورهای جک پارکینگی، درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک شیشه ای، موتور کرکره برقی تبربز و راهبند میباشد که در ادامه به معرفی جکهای الکترومکانیکی که در بازار ایران عرضه میشوند میپردازیم.

جکهای الکترومکانیکی پارکینگی فک


درب اتوماتیک فک faac 412

درب اتوماتیک فک FAAC مدل ۴۱۲

.
الکترومکانیک
ولتاژ کاری: ۲۲۰ ولت
مناسب برای درب های دو لنگه با عرض حداکثر دولنگه ۳ متر
مناسب برای درب های تک لنگه با عرض حداکثر هر لنگه ۱.۸ متر
مدارفرمان کاملا هوشمند
بدون نیاز به نصب قفل برقی


درب اتوماتیک فک faac 413

درب اتوماتیک فک FAAC مدل ۴۱۳

.
الکترومکانیک
ولتاژ کاری: دو مدل ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت
مناسب برای درب های دو لنگه با عرض حداکثر دولنگه ۲.۵ متر
مناسب برای درب های تک لنگه با عرض حداکثر هر لنگه ۱.۸ متر
مدارفرمان کاملا هوشمند
بدون نیاز به نصب قفل برقی


درب اتوماتیک فک faac 415

درب اتوماتیک فک FAAC مدل ۴۱۵ 

.
الکترومکانیک (۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت)
ولتاژ کاری: دو مدل ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت
مناسب برای درب های دو لنگه با عرض حداکثر ۳ متردر مدل ۴۱۵
مناسب برای درب های دو لنگه با عرض حداکثر ۴ متر در مدل ۴۱۵L
مدارفرمان کاملا هوشمند
بدون نیاز به نصب قفل برقی


درب اتوماتیک فک faac

درب اتوماتیک فک FAAC مدل S418

.
الکترومکانیک
ولتاژ کاری: ۲۴ ولت
مناسب برای درب های دو لنگه با عرض حداکثر ۲.۷ متر
مناسب برای درب های تک لنگه با عرض حداکثر هر لنگه ۲.۳ متر
مدارفرمان کاملا هوشمند
بدون نیاز به نصب قفل برقی


محتویات جعبه درب اتوماتیک فک FAAC

پک کامل درب اتوماتیک فک شامل بازوها، دو عدد ریموت کنترل، مرکز فرمان، چشم الکترونیک، چراغ های هشدار دهنده و قطعات نصب می باشد. این جک پس از نصب شدن بر روی درب از طریق بازوها و با تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی توانایی جابجا کردن درب را پیدا می کند و بوسیله ی ریموت می توان فرمان بازو بسته شدن درب را صادر نمود. درواقع با فشردن هر یک از دکمه های موجود بر روی ریموت کنترل، دستوری به مرکز فرمان ارسال می شود و مرکز فرمان نیز دستور باز یا بسته شدن درب را اجرا می نماید. در این حالت چراغ های هشدار دهنده شروع به چشمک زدن می نمایند و در صورتی که در زمان بسته شدن درب مانعی مابین درب ها باشد چشم الکترونیک موجود بر روی درب، مانع را تشخیص می دهد و درب دوباره باز می شود.

مدار فرمان درب اتوماتیک فک FAAC

عملکرد درب اتوماتیک فک FAAC اغلب توسط بردهای مدل ۴۵۵ کنترل می شود. برد ۴۵۵  به صورت پیش فرض بر روی درب بازکن های مدل های ۴۱۲ ، ۴۰۲ و ۴۰۰ و همچنین جک های بازویی جنیوس قرار دارد.
برد ۴۵۵ مرکز کنترل کامل و کم نقصی است که فناوری دیجیتالی دارد و به خوبی و آسانی برنامه می گیرد، سادگی برنامه دهی به برد کنترل ۴۵۲ فک آن را به طور محسوسی ار برد کنترل برندهای دیگر متمایز می سازد.
از لحاظ ورودی ها و خروجی های تعبیه شده برد ۴۵۵ فک کامل است و کمبودی از نظر قابلیت نصب قفل برقی، سیستم های کنترل دسترسی و یا روشن نمودن پارکینگ یا محوطه با باز شدن درب و همچنین قابلیت باز شدن درب توسط آیفون ندارد.
مدار برد رسیور ریموت ها به صورت یک کیت کوچک مجزا به صورت پین کشویی روی برد کنترل نصب می شود و در صورت نیاز به تغییر برد رسیور با رسیورهای ایرانی موجود در بازار با کد ۴۳۳ به سادگی این امر محقق می شود.
این برد مختص جک هایی با موتور ۲۲۰ ولت می باشد و قابلیت دو سرعته بودن را دارد اما همین برد با تنظیماتی به صورت تک سرعته نیز قابل استفاده است هرچند که قابلیت دو سرعته بودن بسیار مطلوب است ولیکن در مواردی نیاز به استفاده از حالت تک سرعته ضروری است.
لازم به ذکر است در قیاس با شرکت های دیگر تولید کننده سیستم های درب اتوماتیک تبریز شرکت فک FAAC پویاتر و به شکل مهندسی طراحی های خود را پیش می برد و بنابر این همگام با آخرین یافته های الکترونیکی طراحی ها بهینه تر می شوند تا در نتیجه آسایش بیشتری برای نصب کننده های سیستم و همچنین کاربران ایجاد شود.
جک های اتوماتیک پارکینگی فک از رنج قیمتی بالایی برخودار می باشند. دلیل این قیمت بالا استفاده از مواد مرغوب، ساختار پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت و مناسب می باشد.

وبسایت: www.faacusa.com


گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع درب اتوماتیک تبریز

فروش و نصب درب اتوماتیک تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز