تعمیر و خدمات دوربین مداربسته

2784

خدمات-و-تعمیر-دوربین-مداربسته

ارائه خدمات به مشتریان یکی از وظایف اصلی این شرکت است. فعالیت های مرتبط با خدمات و تعمیرات این شرکت عبارتند از:
فعالیت های مرتبط با خدمات و تعمیرات
تعمیرات تجهیزات مداربسته
ارائه سرویس و خدمات مرتبط با سیستم های مداربسته
باز کردن و تنظیف دوره ای تجهیزات مداربسته
ارائه بازرسی دوره ای سیستم مداربسته
ارائه گارانتی تجهیزات مداربسته
آموزش پرسنل مسئول سیستم مداربسته
اولویت های ارائه خدمات
تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات و سرویس با اولویت مشتریان خود شرکت صورت می گیرد و در رابطه با مشتریان دیگر شرکت ها انجام خدمات تنها پس از تائید پروژه و هماهنگی کامل با مسئولین شرکت صورت خواهد گرفت.
چطور خودم مشکل سیستم مداربسته را حل کنم؟
در صورتی که میخواهید خودتان مشکل سیستم مداربسته خود را عیب یابی کنید در ادامه به برخی مشکلات رایج در سیستم مداربسته اشاره می کنیم:
قطع دوربین مداربسته می تواند به یکی از دلایل زیر باشد:
قطع تغذیه دوربین: این مشکل به علت خرابی منبع تغذیه یا قطع سیم برق دوربین پیش خواهد آمد. برای اطلاع از قطعی برق دوربین می توانید با ولت متر تغذیه دوربین را چک کنید.
قطع کابل تصویر دوربین: این مشکل به علت قطع کابل تصویر دوربین یا قوی نبودن اتصالات BNC یا شبکه اتفاق می افتد. برای چک کردن این مشکل یک سر از کابل را اتصال کوتاه کرده و سر دیگر را با اهم متر چک کنید.
خرابی دوربین: خرابی دوربین میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد. توصیه می شود در صورتی که مشکل از دوربین بود آن را به گارانتی ارسال نمایید.
عدم ضبط تصاویر: مشکل عدم ضبط تصاویر نیز یک مشکل بسیار رایج در دستگاه های ضبط مداربسته است. این مشکل معمولا به علت خرابی هارد دیسک دستگاه است. در صورتی که پس از تعمیر هارد دیسک مجددا خراب شد بهتر است دستگاه ضبط را نیز بررسی کنید یا به گارانتی ارسال کنید
.

مطلب قبلیسنسور در دوربین مداربسته
مطلب بعدیوضوح تصاویر دوربین مداربسته
درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز