دوربین مداربسته در تبریز

دوربین مداربسته در تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز

فروش و نصب دوربین مداربسته در تبریز

گروه فنی و مهندسی هگتاب با دريافت نمايندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و توليد کنندگان معتبر انواع دوربين مداربسته در زمينه دوربينهاي مداربسته بولت، دام (سقفی)، باکس، گردان، AHD ، IP و دستگاه های ضبط تصاوير نسبت به تامين قطعات اصل با قيمت بسيار مناسب و کيفيت بالا تلاش مي کند و با کادر بسيار مجرب اقدام به نصب و راه اندازي و پشتيبانیانواع پروژه های دوربین مداربسته در تبریز و استان آذربايجان شرقي مي نمايد.

تهيه تصاوير توسط دوربین مداربسته ممکن است چند يا یکی از اهداف زير را دنبال کند:
حفاظت، حراست و ايمني
کنترل، مديريت و نظارت
آموزش و تحقيقات

از سامانه دوربين مداربسته براي حفاظت، نظارت و کنترل اماکن مهم، اماکن پرتردد و اماکن پرخطر استفاده مي‌شود.
موزه‌ها، فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها، ايستگاه‌هاي مترو و راه‌آهن ، بيمارستان‌ها و مدارس از ديگر اماکني است که به اين سيستم‌ها مجهز شده‌اند.
کارکرد ديگر سامانه‌هاي مداربسته، کارکرد نظارتي است. امروزه مديران زيادي بوسيله اين سيستم‌ها بر کار نيروهاي خود نظارت دارند.
همچنين کنترل ترافيک شهرها نيز بر اساس اين کارکرد سيستم‌هاي مداربسته استوار است.

انتخاب دوربين مناسب: يکي از بخش هاي مهم در انتخاب يک سيستم دوربین مداربسته ، انتخاب درست نوع دوربين مداربسته می باشد، در اين مطلب انواع دوربين ها و کاربرد هر يک را بيان می کنيم.

دوربين مداربسته بولت

دوربین مداربسته بولت برای محيط های خارجي طراحي شده اند. قاب ضد آب اين دوربين ها را قادر مي سازد تا در محيط هاي بيروني و با شرايط جوی بد به راحتي کار کنند. همچنين همه اين دوربين ها قابليت ديد در شب ( بااستفاده از مادون قرمز) دارند و مي توانند در شرايط نوری بسيار تاريک به راحتی تصوير برداری کنند.

دوربين مداربسته باکس یا صنعتی

اين نوع دوربین مداربسته در تبریز را مي توان خاص ترين نوع دوربين مداربسته دانست. که ممکن است در تمامي شرايط محيطي ولي در حالت هاي خاص استفاده مي شود. يکي از ويژگي هاي مهم دوربین مداربسته باکس توابع پردازش تصويري است که در طراحي آن ها لحاظ شده است. در مکان ها و شرايطي که نياز به قابليت هاي خاص از قبيل BLC , HLC, WDR, ATR , ATW و … مي باشد بيشتر سراغ دوربين هاي صنعتی مي رويم.
عموما دوربين های صنعتي کامپکت نيستند يعني کاور، لنز و پايه ي آن بسته به محل نصب و کاربري، توسط طراح جداگانه انتخاب مي شود و اين انعطاف پذيري به واسطه ي مصارف محدود آن نسبت به ساير دوربين هاي ديگر مي باشد اگر چه همين امر قيمت اين دوربين ها را بالاتر مي برد.

دوربين مداربسته دام

کاربرد اصلی اين دوربين مداربسته در محيط هاي داخلي و اداری مي باشد.اکثر اين دوربين ها لنز هايي wide با فاصله کانوني کوچک دارند و بخوبي مي توانند وقتی در گوشه اي از اتاق نصب شوند ، تمام فضای اتاق را تحت پوشش قرار دهند. دوربین مداربسته دام بيشتر مواقع بر روي سقف نصب می شوند .

دوربين مداربسته اسپيد دام

در واقع مي توان گفت دوربین مداربسته گردان کامل ترين نوع دوربين مداربسته رنگي است که دستگاه کنترلر و کيبورد خاص خود را دارد، همچنین گردان است و لنز زوم دارد و مي تواند شدت نور را تنظيم کند. دور و نزديک شدن تصاوير را در آن مي توان کنترل نمود روي سقف نصب مي شود و تمامي برنامه ريزي ها و فرامين لازم از طريق کيبورد کوچک و خاص آن قابل اعمال است دوربين را برنامه ريزی کرد تا در هر شرايط زماني مختلف مسير و يا نقاط خاصي را تصوير برداری کند. هگتاب عرضه کننده انواع دوربین مداربسته در تبریز

دوربين‌ مداربسته تحت شبکه

دوربین مداربسته تبریز تحت شبکه که معمولاً با عنوان دوربين هاي IP نيز معرفي مي شوند را مي توان متشکل از يک دوربين و يک کامپيوتر که با هم ترکيب شده اند توصيف کرد . بخش هاي اصلي يک دوربين تحت شبکه شامل يک لنز ، يک سنسور تصوير ، يک يا چند پردازشگر و يک حافظه مي باشد. از پردازشگرها براي پردازش تصوير ، فشرده سازي (براي ذخيره ي تصاوير) ، آناليز ويديويي تصاوير و قابليت هاي تحت شبکه استفاده مي شود. از حافظه براي ذخيره سازي Firmware دوربين هاي تحت شبکه و همچنين براي ضبط تصاوير در خود دوربين و بدون نياز به ابزار دخيره سازی پشتيبان استفاده مي شود.


گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع دوربین مداربسته تبریز

دوربین مداربسته تبريز

آدرس دوربین مداربسته تبریز هگتاب روی نقشه گوگل