موتور ساید کرکره اتوماتیک

3994

موتور ساید کرکره اتوماتیک در تبریز

موتور ساید کرکره اتوماتیک

موتور ساید کرکره اتوماتیک صنعتی جهت تعداد تردد بالا و کرکره تا وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم توصیه می شود ، دارای سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره در صورت نقص فنی و در ۲ نوع معمولی و UPS دار عرضه می گردد . نوع معمولی آن دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق است ولی نوع UPS دار آن علاوه بر زنجیر دستی دارای برق اضطراری جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق می باشد.

این نوع موتور های کرکره برقی نسبت به موتورهای توبلار گرانتر می باشند ولی میزان تردد مجاز آنها نیز از موتور های توبلاربالاتر می باشد .این کرکره جهت کرکره برقی هایی با وزن بالا مانند پلی کربنات شفاف و غضروف دار و همچنین کرکره برقی هایی با تردد بالا مانند کرکره برقی پارکینگ توصیه می شود .

از جمله برند های معتبر اروپایی موتور ساید میتوان به سامفی Somfy فرانسه – الرو Elero و ماران تک Marantec آلمان – بی.اف.تی BFT ایتالیا اشاره کرد که قیمت آنها چند برابر موتور های کرکره برقی ساید چینی می باشد، لذا در کشورمان این موتورها به ندرت مورد استفاده قرار میگیرند. البته لازم بذکر است بعضی از موتورهای ساید اروپایی بصورت ۳ فاز و با سرعت و قابلیت تردد بسیار بالا جهت کاربردهای صنعتی طراحی و ساخته می شوند که چنین ویژگیهایی را در موتورهای ساخت چین بندرت می توان یافت .

از جمله برندهای موتور ساید چینی که در بازار کشورمان مورد استفاده قرار می گیرند میتوان به ترتیب کیفیت به اتومات Automat – بارزانته Barzante – اس.دی.سی SDC – سویل Sevil – سیگما Sigma – اسمارت Smart – لیفت توربو Lift Turbo و … اشاره نمود . می توان گفت این موتورهای چینی ۹۹ درصد بازار کرکره برقی کشورمان را در اختیار دارند و موتورهای اروپایی سهمی کمتر از ۱ درصد در این بازار دارند.

مزایای کرکره برقی با موتور ساید :
» جهت کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب می باشد
» جهت کرکره برقی سنگین وزن مناسب می باشد
» در صورت خرابی نیاز نیست که کل کرکره برقی دِمونتاژ شود و از بیرون قابل تعویض می باشد
» دارای سیستم پاراشوت که در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس ، از سقوط کرکره برقی جلوگیری می کند
» در دو نوع AC ( فاقد UPS ) و DC ( دارای برق اضطراری، UPS دار ) تولید می شود

معایب کرکره برقی با موتور ساید :
» در کنار رول کرکره برقی نصب می شود و فضای بیشتری را در مقایسه با موتور توبلار اشغال می کند
» قیمت بالاتر در مقایسه با موتور کرکره برقی تیوبلار

.

فروش و نصب کرکره برقی تبریز

درب اتوماتیک تبریز,دوربین مداربسته تبریز,کرکره برقی تبریز